Україна повинна якомога швидше нормалізувати відносини з Росією – Ківа

Радник міністра внутрішніх справ України Ілля Ківа в інтерв’ю телеканалу «112.Україна» заявив, що Україні необхідно відновити повноцінний діалог з Росією, про що інформує replyua.net. На думку високопосадовця, обидві країни обов’язково повинні зруйнувати в собі гординю, тому що лише так можна нормалізувати відносини між Києвом та Москвою.

«Які б в українців і росіян не виникали претензії територіального характеру щодо своїх державних кордонів, в будь-якій ситуації два народи знайдуть компроміси і точки для дотику своїх позицій», – заявив Ківа. Також він переконаний, що рано чи пізно «злочинний російський режим зміниться», так само, як і відбудуться зміни в «антикорупційної складової українського уряду».

«Росія і Україна зберуться за переговорним столом і почнуть дивитися в очі одна одній. І сьогодні треба знаходити можливості для спільної розмови. Як би боляче не робилося, потрібно навчитися ламати гординю в собі для припинення війни, що загрожує перекотитися на плечі дітей», – сказав Ківа. Він запитав: «Чи потрібні двосторонні контакти і спілкування для обміну інформацією?». І сам дав відповідь: «Так!». Від цього ж залежить майбутня історія двох країн. І сьогодні стоїть завдання забрати весь бруд і зуміти подолати її в життя двох народів».

Джерело:replyua.net

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *