У США пояснили, чому Росія не поверне Крим

У Сполучених Штатах Америки переконані, що Російська Федерація не збирається повертати незаконно окупований український півострів Крим мирним шляхом, оскільки для Кремля це один із найважливіших стратегічних інтересів. Про це розповів у суботу, 1-го квітня, керівник агентства національної безпеки США Майкл Роджерс, передає replyua.net.

За його словами, якщо б Росія мала наміри повернути України анексований півострів, то вона, скоріше за все, зробила б це вже, або всі заяви Кремля свідчили про підготовку до цього процесу. «Однак на сьогоднішній день ми вже чули вдосталь багато заяв з Москви про те, що Крим – це частина Російської Федерації, на яку Україна більше не може претендувати. Для Кремля Крим – це стратегічно важлива територія, через яку вони зможуть встановити сполучення з різними країнами Сходу та створити там, наприклад, військові бази», – зазначив американський адмірал.

«Я впевнений, що з точки зору керівників Російської Федерації Крим – це один із найголовніших стратегічних інтересів. Для них ця територія являється важливою, про це свідчать регулярні заяви з боку представників Кремля. Саме тому є всі підстави вважати, що Росія не поверне Крим», – додав керівник нацбезпеки.

Джерело:replyua.net

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *